Розклад автобусів по містах України

Розклад автовокзалів і автостанцій України

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів України. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Київ - Одеса , по цьому маршруту відправляється 30717 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали України

В України знаходиться 227672 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) в місті Київ , яка знаходиться за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 . У день вона обслуговує 7171 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 1492 інших населених пунктів в 22 країнах.

Перевізники України

Автобусними перевезеннями з України займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Данилко М.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з України

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 3 грн, а найдорожчий 14279. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з України

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з України і назад.

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. України
Кількість автостанцій в країні227672
Частота рейсів на тиждень30717
Можна поїхати в міста1492
Найдешевший квиток3
Найдорожчий квиток14279
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни22
Найпопулярніший перевізникПідприємець Данилко М.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)