Розклад автобусів по містах Словакії

Розклад автовокзалів і автостанцій Словакії

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Словакії. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кошице - Ужгород , по цьому маршруту відправляється 4564 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Словакії

В Словакії знаходиться 803 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Кошице в місті Кошице , яка знаходиться за адресою площа Станична; будинок 9 . У день вона обслуговує 520 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з Словакії в 23 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Словакії

Автобусними перевезеннями з Словакії займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Leo Express , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes-0350 . Ukrpas.com дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Словакії

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 57 грн, а найдорожчий 7689 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Словакії

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Словакії і назад.

Зведена інформація по Словакії
Кількість автостанцій в країні: 803
Частота рейсів в тиждень: 4564
Можна поїхати в міста: 23
Найдешевший квиток: 57
Найдорожчий квиток: 7689
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 5
Найпопулярніший перевізник: Leo Express
Найпопулярніша автостанція в країні: автовокзал Кошице

ЗМІ про нас