Квитки на автобус з м. Львів

Список рейсів з м. Львів


Розклад автовокзалів і автостанцій Львів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Львів . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Львів - Варшава , по цьому маршруту відправляється 13257 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Львів

В Львів знаходиться 19908 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Львів , яка знаходиться за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 . У день вона обслуговує 12946 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 1199 інших населених пунктів в 19 країнах.

Перевізники Львів

Автобусними перевезеннями з Львів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Львівське Апт-14631 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Львів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 5466. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Львів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Львів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Львів
Кількість автостанцій в країні19908
Частота рейсів на тиждень13257
Можна поїхати в міста1199
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток5466
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни19
Найпопулярніший перевізникЛьвівське Апт-14631
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Львів