Квитки на автобус Львів – Пльзень

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Пльзень


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Пльзень ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Пльзень.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Пльзень — Львів.

Автобусні рейси Львів – Пльзень

Автобуси Львів – Пльзень відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 147 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Пльзень автобусом можна за 13 ч 40 мин. Відстань між містами становить 918 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Пльзень

В середньому ціна квитка становить 1215 грн. Найдешевший квиток коштує 997 грн, а найдорожчий 1620 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Пльзень

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Пльзень.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Пльзень займається 19 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Пльзень
Середня ціна квитка1215 грн
Найдорожчий квиток1620 грн
Найдешевший квиток997 грн
Найшвидший рейс13 ч 40 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку19
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів

Інші маршрути у м. Пльзень