Квитки на автобус Пльзень – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Пльзень – Львів


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пльзень – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пльзень, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Пльзень.

Автобусні рейси Пльзень – Львів

Автобуси Пльзень – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 111 рейсів. Дістатися з міста Пльзень в місто Львів автобусом можна за 15 ч 40 мин. Відстань між містами становить 918 км.

Вартість квитків на автобус Пльзень – Львів

В середньому ціна квитка становить 1152 грн. Найдешевший квиток коштує 949 грн, а найдорожчий 1620 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пльзень – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Пльзень – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пльзень і Львів займається 13 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Пльзень – Львів
Середня ціна квитка1152 грн
Найдорожчий квиток1620 грн
Найдешевший квиток949 грн
Найшвидший рейс15 ч 40 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку13
Місто Пльзень пов’язане з автостанціями493

Інші маршрути з м. Пльзень

Інші маршрути у м. Львів