Список рейсов из г. Дніпро

Список рейсов в г. Дніпро

Розклад автовокзалів і автостанцій Дніпро

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Дніпро. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Дніпро - Харків , по цьому маршруту відправляється 14182 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Дніпро

В Дніпро знаходиться 19470 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Дніпро , яка знаходиться за адресою вулиця Курчатова; будинок 10 . У день вона обслуговує 6728 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 975 інших населених пунктів в 11 країнах.

Перевізники Дніпро

Автобусними перевезеннями з Дніпро займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Піскунов Л.Л. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес (М'Я) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Дніпро

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 13 грн, а найдорожчий 13088. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Дніпро

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Дніпро і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Дніпро
Кількість автостанцій в країні19470
Частота рейсів на тиждень14182
Можна поїхати в міста975
Найдешевший квиток13
Найдорожчий квиток13088
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни11
Найпопулярніший перевізникПідприємець Піскунов Л.Л.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний