Квитки на автобус Київ – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Львів


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Київ.

Автобусні рейси Київ – Львів

Автобуси Київ – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 460 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Львів автобусом можна за 7 ч 0 мин. Відстань між містами становить 561 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Львів

В середньому ціна квитка становить 503 грн. Найдешевший квиток коштує 298 грн, а найдорожчий 685 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Львів займається 34 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Львів
Середня ціна квитка503 грн
Найдорожчий квиток685 грн
Найдешевший квиток298 грн
Найшвидший рейс7 ч 0 мин
Частота рейсів на день55
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день55
Перевізників на напрямку34
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439