Квитки на автобус Одеса – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Одеса – Київ


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Одеса, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Одеса.

Автобусні рейси Одеса – Київ

Автобуси Одеса – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 552 рейсів. Дістатися з міста Одеса в місто Київ автобусом можна за 5 ч 10 мин. Відстань між містами становить 530 км.

Вартість квитків на автобус Одеса – Київ

В середньому ціна квитка становить 432 грн. Найдешевший квиток коштує 280 грн, а найдорожчий 700 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Одеса – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Одеса – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Одеса і Київ займається 24 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Одеса – Київ
Середня ціна квитка432 грн
Найдорожчий квиток700 грн
Найдешевший квиток280 грн
Найшвидший рейс5 ч 10 мин
Частота рейсів на день100
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день100
Перевізників на напрямку24
Місто Одеса пов’язане з автостанціями1535