Квитки на автобус з м. Познань

Список рейсів з м. Познань


Розклад автовокзалів і автостанцій Познань

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Познань . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Познань - Київ , по цьому маршруту відправляється 3102 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Познань

В Познань знаходиться 1494 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Познань в місті Познань , яка знаходиться за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 . У день вона обслуговує 4007 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 346 інших населених пунктів в 9 країнах.

Перевізники Познань

Автобусними перевезеннями з Познань займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Познань

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 75 грн, а найдорожчий 4023. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Познань

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Познань і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Познань
Кількість автостанцій в країні1494
Частота рейсів на тиждень3102
Можна поїхати в міста346
Найдешевший квиток75
Найдорожчий квиток4023
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни9
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Познань

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Познань