Квитки на автобус Ковель – Познань

Список рейсів на завтра по напрямку Ковель – Познань


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ковель – Познань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ковель, розклад автобусів з м. Познань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Познань — Ковель.

Автобусні рейси Ковель – Познань

Автобуси Ковель – Познань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 35 рейсів. Дістатися з міста Ковель в місто Познань автобусом можна за 11 ч 55 мин. Відстань між містами становить 662 км.

Вартість квитків на автобус Ковель – Познань

В середньому ціна квитка становить 921 грн. Найдешевший квиток коштує 850 грн, а найдорожчий 1074 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ковель – Познань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 183 квитків Ковель – Познань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ковель і Познань займається 5 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ковель

В місті Ковель знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Kovely» , що знаходится за адресою бульвар Лесі Українки; будинок 42 .

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Ковель – Познань
Середня ціна квитка921 грн
Найдорожчий квиток1074 грн
Найдешевший квиток850 грн
Найшвидший рейс11 ч 55 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку5
Місто Ковель пов’язане з автостанціями1029