Квитки на автобус Познань – Луцьк

Список рейсів на завтра по напрямку Познань – Луцьк


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Познань – Луцьк ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Познань, розклад автобусів з м. Луцьк.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Луцьк — Познань.

Автобусні рейси Познань – Луцьк

Автобуси Познань – Луцьк відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 148 рейсів. Дістатися з міста Познань в місто Луцьк автобусом можна за 12 ч 5 мин. Відстань між містами становить 733 км.

Вартість квитків на автобус Познань – Луцьк

В середньому ціна квитка становить 837 грн. Найдешевший квиток коштує 634 грн, а найдорожчий 1100 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Познань – Луцьк

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Познань – Луцьк.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Познань і Луцьк займається 19 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Познань

В місті Познань знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Познань , що знаходится за адресою вулиця Станіслава Матія; дім 2 .

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Зведена інформація по напрямку Познань – Луцьк
Середня ціна квитка837 грн
Найдорожчий квиток1100 грн
Найдешевший квиток634 грн
Найшвидший рейс12 ч 5 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку19
Місто Познань пов’язане з автостанціями1113