Квитки на автобус з м. Вінниця

Список рейсів з м. Вінниця


Розклад автовокзалів і автостанцій Вінниця

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Вінниця . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Вінниця - Варшава , по цьому маршруту відправляється 1599 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Вінниця

В Вінниця знаходиться 6417 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Вінниця , яка знаходиться за адресою вулиця Київська; будинок 8 . У день вона обслуговує 9735 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 1022 інших населених пунктів в 12 країнах.

Перевізники Вінниця

Автобусними перевезеннями з Вінниця займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Атп Кривешко , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес 18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Вінниця

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 6435. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Вінниця

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Вінниця і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Вінниця
Кількість автостанцій в країні6417
Частота рейсів на тиждень1599
Можна поїхати в міста1022
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток6435
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни12
Найпопулярніший перевізникАтп Кривешко
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Вінниця