Список рейсів з м. Одеса

Список рейсів до м. Одеса

Розклад автовокзалів і автостанцій Одеса

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Одеса. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Одеса - Київ , по цьому маршруту відправляється 26889 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Одеса

В Одеса знаходиться 8850 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Одеса , яка знаходиться за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 . У день вона обслуговує 2909 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 655 інших населених пунктів в 14 країнах.

Перевізники Одеса

Автобусними перевезеннями з Одеса займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Одеса

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 42 грн, а найдорожчий 4032. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Одеса

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Одеса і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Одеса
Кількість автостанцій в країні8850
Частота рейсів на тиждень26889
Можна поїхати в міста655
Найдешевший квиток42
Найдорожчий квиток4032
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни14
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний