Квитки на автобус Одеса – Бухарест

Список рейсів на завтра по напрямку Одеса – Бухарест


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Бухарест ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Одеса, розклад автобусів з м. Бухарест.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бухарест — Одеса.

Автобусні рейси Одеса – Бухарест

Автобуси Одеса – Бухарест відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Одеса в місто Бухарест автобусом можна за 12 ч 0 мин. Відстань між містами становить 511 км.

Вартість квитків на автобус Одеса – Бухарест

В середньому ціна квитка становить 874 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 1022 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Одеса – Бухарест

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Одеса – Бухарест.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Одеса і Бухарест займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Бухарест

В місті Бухарест знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Bucharest , що знаходится за адресою Bucharest .

Зведена інформація по напрямку Одеса – Бухарест
Середня ціна квитка874 грн
Найдорожчий квиток1022 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс12 ч 0 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку2
Місто Одеса пов’язане з автостанціями1535

Інші маршрути з м. Одеса