Квитки на автобус Львів – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Київ


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Львів.

Автобусні рейси Львів – Київ

Автобуси Львів – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 394 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Київ автобусом можна за 6 ч 20 мин. Відстань між містами становить 561 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Київ

В середньому ціна квитка становить 512 грн. Найдешевший квиток коштує 250 грн, а найдорожчий 680 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Київ займається 16 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Київ
Середня ціна квитка512 грн
Найдорожчий квиток680 грн
Найдешевший квиток250 грн
Найшвидший рейс6 ч 20 мин
Частота рейсів на день31
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день31
Перевізників на напрямку16
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів

Інші маршрути у м. Київ