Список рейсов из г. Харків

Список рейсов в г. Харків

Розклад автовокзалів і автостанцій Харків

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Харків. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Харків - Дніпро , по цьому маршруту відправляється 15391 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Харків

В Харків знаходиться 8432 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» в місті Харків , яка знаходиться за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 . У день вона обслуговує 1543 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 609 інших населених пунктів в 11 країнах.

Перевізники Харків

Автобусними перевезеннями з Харків займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Авто-Ові3 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Богдан-26 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Харків

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 20 грн, а найдорожчий 3164. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Харків

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Харків і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Харків
Кількість автостанцій в країні8432
Частота рейсів на тиждень15391
Можна поїхати в міста609
Найдешевший квиток20
Найдорожчий квиток3164
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни11
Найпопулярніший перевізникАвто-Ові3
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал «Privokzalynaya»