Квитки на автобус Харків – Запоріжжя

Список рейсів на завтра по напрямку Харків – Запоріжжя


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Харків – Запоріжжя ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Харків, розклад автобусів з м. Запоріжжя.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Запоріжжя — Харків.

Автобусні рейси Харків – Запоріжжя

Автобуси Харків – Запоріжжя відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 120 рейсів. Дістатися з міста Харків в місто Запоріжжя автобусом можна за 4 ч 0 мин. Відстань між містами становить 305 км.

Вартість квитків на автобус Харків – Запоріжжя

В середньому ціна квитка становить 318 грн. Найдешевший квиток коштує 278 грн, а найдорожчий 350 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Харків – Запоріжжя

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Харків – Запоріжжя.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Харків і Запоріжжя займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Харків

В місті Харків знаходиться 31 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Privokzalynaya» , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Автостанції Запоріжжя

В місті Запоріжжя знаходиться 23 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою проспект Соборний; будинок 20 .

Зведена інформація по напрямку Харків – Запоріжжя
Середня ціна квитка318 грн
Найдорожчий квиток350 грн
Найдешевший квиток278 грн
Найшвидший рейс4 ч 0 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку8
Місто Харків пов’язане з автостанціями1384