Розклад автобусів по містах Чехії

Розклад автовокзалів і автостанцій Чехії

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Чехії. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Прага - Львів , по цьому маршруту відправляється 6186 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Чехії

В Чехії знаходиться 4862 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц в місті Прага , яка знаходиться за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 . У день вона обслуговує 1987 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з Чехії в 362 інших населених пунктів в 27 країнах.

Перевізники Чехії

Автобусними перевезеннями з Чехії займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Student Agency K.S. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.com дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Чехії

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 48 грн, а найдорожчий 7828 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Чехії

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Чехії і назад.

Зведена інформація по Чехії
Кількість автостанцій в країні: 4862
Частота рейсів в тиждень: 6186
Можна поїхати в міста: 362
Найдешевший квиток: 48
Найдорожчий квиток: 7828
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 27
Найпопулярніший перевізник: Student Agency K.S.
Найпопулярніша автостанція в країні: Автовокзал Флоренц

ЗМІ про нас