Розклад автобусів по містах Румунії

Розклад автовокзалів і автостанцій Румунії

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Румунії. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бухарест - Одеса , по цьому маршруту відправляється 449 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Румунії

В Румунії знаходиться 134 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Бухарест в місті Бухарест , яка знаходиться за адресою Bucharest . У день вона обслуговує 53 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з Румунії в 21 інших населених пунктів в 12 країнах.

Перевізники Румунії

Автобусними перевезеннями з Румунії займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sc Mementobus Company Srl , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.com дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Румунії

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 200 грн, а найдорожчий 5712 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Румунії

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Румунії і назад.

Зведена інформація по Румунії
Кількість автостанцій в країні: 134
Частота рейсів в тиждень: 449
Можна поїхати в міста: 21
Найдешевший квиток: 200
Найдорожчий квиток: 5712
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 12
Найпопулярніший перевізник: Sc Mementobus Company Srl
Найпопулярніша автостанція в країні: Бухарест

ЗМІ про нас