Розклад руху автобусів та маршруток з м. Брашов

Сортувати

00:00
Брашов
АЗС "OMV"
00:00
Дніпро
Автовокзал "Центральний"
24 год 20 хв
3800 UAH
"Бус777" ТОВ
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
"Бус777" ТОВ
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Брашов
АЗС "OMV"
бул. Гарій, буд. 7А
Дніпро
Автовокзал "Центральний"
вул. Курчатова, буд. 10
3800 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів з м. Брашов ви можете дізнатися, вибравши дату у формі пошуку вгорі сторінки

Розклад автовокзалів і автостанцій м. Брашов

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів з м. Брашов . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Брашов – Фленсбург , по цьому маршруту відправляється 117 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали м. Брашов

В місті Брашов знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Брашов , який знаходиться за адресою Брашов . Середня кількість рейсів - 14 на день. Завдяки автобусним перевезенням, пасажири можуть здійснити подорож з міста Брашов в 2 інших населених пунктів в 2 країнах. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sc Comati Psg Srl , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі "Setra (Free) ".

Перевізники м. Брашов

Автобусними перевезеннями з міста Брашов займається різні компанії. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. UkrPas дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш відповідний.

Вартість квитків на автобус з м. Брашов

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 2183 грн., а найдорожчий 4465 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в Жовтні, Листопаді, а також з Січня по Квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з міста Брашов

Для оформлення бронювання та покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму вгорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою зручного для вас методу оплати. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки у зворотний бік своєї подорожі, використовуючи наш сайт.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Брашов

Кількість автостанцій в місті: 2
Частота рейсів в тиждень: 117
Можна поїхати в міста: 2
Найдешевший квиток: 2183
Найдорожчий квиток: 4465
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни: 2
Найпопулярніший перевізник: Sc Comati Psg Srl
Найпопулярніша автостанція в країні: Брашов

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Брашов

ЗМІ про нас