Розклад автобусів по містах Польші

Розклад автовокзалів і автостанцій Польші

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Польші. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Варшава - Львів , по цьому маршруту відправляється 10915 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Польші

В Польші знаходиться 91459 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція «Варшава-Захід» в місті Варшава , яка знаходиться за адресою Єрусалимські алеї; будинок 144 . У день вона обслуговує 12429 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 940 інших населених пунктів в 26 країнах.

Перевізники Польші

Автобусними перевезеннями з Польші займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Neobus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Setra . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Польші

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 13 грн, а найдорожчий 7513. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Польші

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Польші і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Польші
Кількість автостанцій в країні91459
Частота рейсів на тиждень10915
Можна поїхати в міста940
Найдешевший квиток13
Найдорожчий квиток7513
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни26
Найпопулярніший перевізникNeobus
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція «Варшава-Захід»