Список рейсів з м. Конін

Список рейсів до м. Конін

Розклад автовокзалів і автостанцій Конін

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Конін. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Конін - Волочиськ , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Конін

В Конін знаходиться 573 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін в місті Конін , яка знаходиться за адресою вулиця Колеева; будинок 1 . У день вона обслуговує 1811 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 290 інших населених пунктів в 11 країнах.

Перевізники Конін

Автобусними перевезеннями з Конін займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Конін

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 75 грн, а найдорожчий 4042. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Конін

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Конін і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Конін
Кількість автостанцій в країні573
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста290
Найдешевший квиток75
Найдорожчий квиток4042
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни11
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніЗалізнична станція Конін