icon-arrow-left-mob-search
Київicon-arrow-right-mob-searchОдеса
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Київ – Одеса

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Київ – Одеса

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
3результатів
18:30
7:20 год.
00:50
вт, 23 липня
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
вт, 23 липня
Одеса
Автовокзал "Центральний"
вул. Колонтаївська, буд. 58
500,00грн
icon-carrier"ЮНАС" ТОВ
500,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
15:30
7:30 год.
22:00
вт, 23 липня
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
вт, 23 липня
Одеса
Зупинка біля центрального автовокзалу
вул. Колонтіївська, буд. 67
650,00грн
icon-carrier"Посполіта-Сервіс" ПП
650,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
22:30
7:00 год.
05:30
вт, 23 липня
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
вт, 23 липня
Одеса
Автостанція "Привокзальна"
вул. Старосінна, буд. 1Б
795,00грн
icon-carrier"Автолайн Одеса" ТОВ
795,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Київ до м. Одеса автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Київ - Одеса, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Київ.

Автобусні рейси Київ – Одеса

Автобуси Київ – Одеса відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в суботу, тому плануючи поїздку автобусом з міста Київ до міста Одеса варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 530 км, а орієнтований час у дорозі становить 4 год 0 хв, у тиждень з міста Київ до міста Одеса відправляється близько 1017 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Київ-Одеса - 29 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Київ-Одеса, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Київ-Одеса відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Київ – Одеса

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Київ – Одеса не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Київ' та 'Одеса';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Київ до міста Одеса, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Київ до міста Одеса також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Київ - Одеса, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Київ - Одеса через онлайн-сервіс UkrPas становить 30717 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Київ – Одеса

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Київ – Одеса. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Київ до Одеса, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 473 грн;
  • середня ціна - 626 грн;
  • найвища вартість квитка - 840 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Київ - Одеса, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Київ

Загальна кількість станцій у м.Київ, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Київ-Одеса, становить близько 50 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) . Адреса найпопулярнішої станції м.Київ - метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Одеса

Прибуття автобусом Київ-Одеса та висадка пасажирів здійснюється на 25 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Київ – Одеса?
Відстань між містами Київ–Одеса складає 530 км, яку наші перевізники долають приблизно за 4 год 0 хв.
Чи можу я забронювати місце на автобус Київ – Одеса заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Київ–Одеса варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Київ–Одеса та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Київ – Одеса, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Київ – Одеса?
Ціна квитка на автобус Київ–Одеса формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Київ–Одеса і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація у напрямку Київ – Одеса
Середня ціна квитка626 грн
Найдорожчий квиток840 грн
Найдешевший квиток473 грн
Найшвидший рейс4 год 0 хв
Частота рейсів на день114
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день114
Перевізників на напрямку29
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439

Інші маршрути з м. Київ

Інші маршрути у м. Одеса