Квитки на автобус з м. Івано-Франківськ

Список рейсів з м. Івано-Франківськ


Розклад автовокзалів і автостанцій Івано-Франківськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Івано-Франківськ . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Івано-Франківськ - Київ , по цьому маршруту відправляється 2431 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Івано-Франківськ

В Івано-Франківськ знаходиться 6000 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 в місті Івано-Франківськ , яка знаходиться за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 . У день вона обслуговує 4482 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 563 інших населених пунктів в 14 країнах.

Перевізники Івано-Франківськ

Автобусними перевезеннями з Івано-Франківськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Баран В.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз-29 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Івано-Франківськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 5466. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Івано-Франківськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Івано-Франківськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Івано-Франківськ
Кількість автостанцій в країні6000
Частота рейсів на тиждень2431
Можна поїхати в міста563
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток5466
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни14
Найпопулярніший перевізникПідприємець Баран В.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтостанція Івано-Франківськ-2