Квитки на автобус Івано-Франківськ – Новоград-Волинський

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Новоград-Волинський


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Звягель ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Звягель.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Звягель — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Звягель

Автобуси Івано-Франківськ – Звягель відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 26 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Звягель автобусом можна за 6 ч 40 мин. Відстань між містами становить 333 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Звягель

В середньому ціна квитка становить 474 грн. Найдешевший квиток коштує 369 грн, а найдорожчий 605 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Звягель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 12 квитків Івано-Франківськ – Звягель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Звягель займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Звягель

В місті Звягель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новоград-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 45 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Звягель
Середня ціна квитка474 грн
Найдорожчий квиток605 грн
Найдешевший квиток369 грн
Найшвидший рейс6 ч 40 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку6
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241