Квитки на автобус з м. Житомир

Список рейсів з м. Житомир


Розклад автовокзалів і автостанцій Житомир

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Житомир . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Житомир - Львів , по цьому маршруту відправляється 2659 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Житомир

В Житомир знаходиться 7950 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Житомир , яка знаходиться за адресою вулиця Київська; будинок 93 . У день вона обслуговує 13231 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 1054 інших населених пунктів в 20 країнах.

Перевізники Житомир

Автобусними перевезеннями з Житомир займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Рім-Богдан , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес-18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Житомир

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 17 грн, а найдорожчий 6482. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Житомир

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Житомир і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Житомир
Кількість автостанцій в країні7950
Частота рейсів на тиждень2659
Можна поїхати в міста1054
Найдешевший квиток17
Найдорожчий квиток6482
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни20
Найпопулярніший перевізникРім-Богдан
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Житомир