Квитки на автобус Житомир – Дубно

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Дубно


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Дубно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Дубно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Дубно — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Дубно

Автобуси Житомир – Дубно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 92 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Дубно автобусом можна за 2 ч 45 мин. Відстань між містами становить 253 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Дубно

В середньому ціна квитка становить 242 грн. Найдешевший квиток коштує 191 грн, а найдорожчий 253 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Дубно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 23 квитків Житомир – Дубно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Дубно займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Дубно

В місті Дубно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Дубно , що знаходится за адресою вулиця Забрама; будинок 26 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Дубно
Середня ціна квитка242 грн
Найдорожчий квиток253 грн
Найдешевший квиток191 грн
Найшвидший рейс2 ч 45 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку4
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074