Розклад автобусів по містах Германії

Є
Розклад автовокзалів і автостанцій Германії

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Германії. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Аеропорт Берлін-Шонефєльд- - Щецин , по цьому маршруту відправляється 414 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Германії

В Германії знаходиться 17962 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це в місті , яка знаходиться за адресою . У день вона обслуговує рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з Германії в інших населених пунктів в країнах.

Перевізники Германії

Автобусними перевезеннями з Германії займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі . Ukrpas.com дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Германії

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить грн. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 12654 грн. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Германії

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Германії і назад.

Зведена інформація по Германії
Кількість автостанцій в країні: 17962
Частота рейсів в тиждень: 414
Можна поїхати в міста:
Найдешевший квиток: 29
Найдорожчий квиток: 12654
Середня ціна квитка:
Можна поїхати в країни:
Найпопулярніший перевізник:
Найпопулярніша автостанція в країні:

ЗМІ про нас