icon-arrow-left-mob-search
icon-arrow-right-mob-search
icon-edit-mob-search

Звідки

from
switch

Куди

to

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back

Розклад автобусів по містах Германії

Розклад автовокзалів і автостанцій Германії

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Германії. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Аеропорт Берлін-Шонефєльд- - Щецин , по цьому маршруту відправляється 414 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Германії

В Германії знаходиться 17962 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це null в місті null, яка знаходиться за адресою null. У день вона обслуговує null рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в null інших населених пунктів в null країнах.

Перевізники Германії

Автобусними перевезеннями з Германії займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник null, автопарк якого складається переважно з автобусів моделі null. Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Германії

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 12654. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Германії

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Германії і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Германії
Кількість автостанцій в країні17962
Частота рейсів на тиждень414
Можна поїхати в міста
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток12654
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни
Найпопулярніший перевізник
Найпопулярніша автостанція в країні