Список рейсів з м. Мюнстер

Список рейсів до м. Мюнстер

Розклад автовокзалів і автостанцій Мюнстер

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Мюнстер. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Мюнстер - Каунас , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Мюнстер

В Мюнстер знаходиться 184 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Мюнстер в місті Мюнстер , яка знаходиться за адресою Хафенштрассе; будинок 31 . У день вона обслуговує 142 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 63 інших населених пунктів в 10 країнах.

Перевізники Мюнстер

Автобусними перевезеннями з Мюнстер займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Мюнстер

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1378 грн, а найдорожчий 5127. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Мюнстер

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Мюнстер і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Мюнстер
Кількість автостанцій в країні184
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста63
Найдешевший квиток1378
Найдорожчий квиток5127
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни10
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Мюнстер