Про нас

about-us-hero

Офіційний онлайн-сервіс із продажу квитків на автобус по Україні та Європі, який співпрацює лише з легальними та перевіреними перевізниками.

Центральний автовокзал Києва відкрився після реконструкції, на яку було витрачено приблизно 100 млн грн. Очікується, що він зможе приймати по 2,5 млн пасажирів за рік. Інвестиції у модернізацію Центрального автовокзалу становили 100 млн грн, розповів Максим Скляренко, директор компанії "Укрпас", яка була створена покупцем (Бастіон-груп) для ведення автостанційного бізнесу.

Задля безпеки пасажирів з 1 жовтня вхід на платформи буде закритим — лише по посадковому талону з QR-кодом. За одним квитком можна буде потрапити пасажиру та супровіднику.

Наша мета

Водночас планується створити фінансову установу, яка необхідна для забезпечення розрахунків із перевізниками та впровадження програми лояльності, що забезпечить конкурентні переваги для перевізників. Також одне із нововведень – надання можливості пасажиру через каси автовокзалу подорожувати до будь якої точки світу.

Наші проєкти

Запуск омніканальної системи продажу квитків на автовокзалах Києва, розробка та запровадження Smart ticket, а також нових IT-рішень з продажу квитків і диспетчеризації.