Список рейсів з м. Ессен

Список рейсів до м. Ессен

Розклад автовокзалів і автостанцій Ессен

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Ессен. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Ессен - Рига , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Ессен

В Ессен знаходиться 745 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Железнодорожений вокзал Ессен в місті Ессен , яка знаходиться за адресою вулиця фрайхайт . У день вона обслуговує 537 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 183 інших населених пунктів в 11 країнах.

Перевізники Ессен

Автобусними перевезеннями з Ессен займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Ессен

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 919 грн, а найдорожчий 4880. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Ессен

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Ессен і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Ессен
Кількість автостанцій в країні745
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста183
Найдешевший квиток919
Найдорожчий квиток4880
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни11
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніЖелезнодорожений вокзал Ессен