Квитки на автобус з м. Дюссельдорф

Список рейсів з м. Дюссельдорф


Розклад автовокзалів і автостанцій Дюссельдорф

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Дюссельдорф . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Дюссельдорф - Жуково , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Дюссельдорф

В Дюссельдорф знаходиться 597 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Центральний в місті Дюссельдорф , яка знаходиться за адресою Воррінгерштрассе . У день вона обслуговує 426 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 246 інших населених пунктів в 21 країнах.

Перевізники Дюссельдорф

Автобусними перевезеннями з Дюссельдорф займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Дюссельдорф

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 5470. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Дюссельдорф

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Дюссельдорф і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Дюссельдорф
Кількість автостанцій в країні597
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста246
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток5470
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни21
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Дюссельдорф