Квитки на автобус з м. Гамбург

Список рейсів з м. Гамбург


Розклад автовокзалів і автостанцій Гамбург

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Гамбург . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Гамбург - Гаага , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Гамбург

В Гамбург знаходиться 392 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гамбург в місті Гамбург , яка знаходиться за адресою вулиця Аденауераллее; будинок 78 . У день вона обслуговує 988 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 233 інших населених пунктів в 20 країнах.

Перевізники Гамбург

Автобусними перевезеннями з Гамбург займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Гамбург

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 29 грн, а найдорожчий 9025. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Гамбург

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Гамбург і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Гамбург
Кількість автостанцій в країні392
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста233
Найдешевший квиток29
Найдорожчий квиток9025
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни20
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Гамбург

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Гамбург