Квитки на автобус з м. Бремен

Список рейсів з м. Бремен


Розклад автовокзалів і автостанцій Бремен

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Бремен . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Бремен - Тарнобжег , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Бремен

В Бремен знаходиться 696 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Бремен в місті Бремен , яка знаходиться за адресою вулиця Брайтенвег; будинок 27 . У день вона обслуговує 779 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 200 інших населених пунктів в 15 країнах.

Перевізники Бремен

Автобусними перевезеннями з Бремен займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Бремен

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 528 грн, а найдорожчий 6140. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Бремен

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Бремен і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Бремен
Кількість автостанцій в країні696
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста200
Найдешевший квиток528
Найдорожчий квиток6140
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни15
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Бремен

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Бремен