Квитки на автобус з м. Берлін

Список рейсів з м. Берлін


Розклад автовокзалів і автостанцій Берлін

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Берлін . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Берлін - Київ , по цьому маршруту відправляється 208 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Берлін

В Берлін знаходиться 1100 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Берлін , яка знаходиться за адресою вулиця Мазуреналлее; будинок 4-6 . У день вона обслуговує 1648 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 291 інших населених пунктів в 22 країнах.

Перевізники Берлін

Автобусними перевезеннями з Берлін займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Берлін

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 151 грн, а найдорожчий 9025. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Берлін

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Берлін і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Берлін
Кількість автостанцій в країні1100
Частота рейсів на тиждень208
Можна поїхати в міста291
Найдешевший квиток151
Найдорожчий квиток9025
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни22
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Берлін