Квитки на автобус Івано-Франківськ – Дубно

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Дубно


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Дубно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Дубно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Дубно — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Дубно

Автобуси Івано-Франківськ – Дубно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 42 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Дубно автобусом можна за 4 ч 15 мин. Відстань між містами становить 216 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Дубно

В середньому ціна квитка становить 242 грн. Найдешевший квиток коштує 144 грн, а найдорожчий 278 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Дубно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Івано-Франківськ – Дубно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Дубно займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Дубно

В місті Дубно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Дубно , що знаходится за адресою вулиця Забрама; будинок 26 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Дубно
Середня ціна квитка242 грн
Найдорожчий квиток278 грн
Найдешевший квиток144 грн
Найшвидший рейс4 ч 15 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку7
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241