Квитки на автобус Одеса – Кишинів

Список рейсів на завтра по напрямку Одеса – Кишинів


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Кишинів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Одеса, розклад автобусів з м. Кишинів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кишинів — Одеса.

Автобусні рейси Одеса – Кишинів

Автобуси Одеса – Кишинів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 25 рейсів. Дістатися з міста Одеса в місто Кишинів автобусом можна за 4 ч 55 мин. Відстань між містами становить 184 км.

Вартість квитків на автобус Одеса – Кишинів

В середньому ціна квитка становить 800 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 800 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Одеса – Кишинів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Одеса – Кишинів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Одеса і Кишинів займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Кишинів

В місті Кишинів знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Північний , що знаходится за адресою вулиця Каля Мошілор; будинок 2/1 .

Зведена інформація по напрямку Одеса – Кишинів
Середня ціна квитка800 грн
Найдорожчий квиток800 грн
Найдешевший квиток800 грн
Найшвидший рейс4 ч 55 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку2
Місто Одеса пов’язане з автостанціями1535