Список рейсов из г. Кишинів

Список рейсов в г. Кишинів

Розклад автовокзалів і автостанцій Кишинів

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кишинів. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кишинів - Київ , по цьому маршруту відправляється 957 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кишинів

В Кишинів знаходиться 196 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Північний в місті Кишинів , яка знаходиться за адресою вулиця Каля Мошілор; будинок 2/1 . У день вона обслуговує 145 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 85 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Кишинів

Автобусними перевезеннями з Кишинів займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кишинів

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 367 грн, а найдорожчий 2022. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кишинів

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кишинів і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кишинів
Кількість автостанцій в країні196
Частота рейсів на тиждень957
Можна поїхати в міста85
Найдешевший квиток367
Найдорожчий квиток2022
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Північний