Список рейсів з м. Трускавець

Список рейсів до м. Трускавець

Розклад автовокзалів і автостанцій Трускавець

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Трускавець. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Трускавець - Львів , по цьому маршруту відправляється 375 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Трускавець

В Трускавець знаходиться 178 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Трускавець Автовокзал в місті Трускавець , яка знаходиться за адресою вулиця Дрогобицька; будинок 35 . У день вона обслуговує 411 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 118 інших населених пунктів в 6 країнах.

Перевізники Трускавець

Автобусними перевезеннями з Трускавець займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Львівське Апт-14631 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Еталон-079.20 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Трускавець

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 21 грн, а найдорожчий 2094. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Трускавець

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Трускавець і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Трускавець
Кількість автостанцій в країні178
Частота рейсів на тиждень375
Можна поїхати в міста118
Найдешевший квиток21
Найдорожчий квиток2094
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни6
Найпопулярніший перевізникЛьвівське Апт-14631
Найпопулярніша автостанція в країніТрускавець Автовокзал