Квитки на автобус з м. Суми

Список рейсів з м. Суми


Розклад автовокзалів і автостанцій Суми

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Суми . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Суми - Київ , по цьому маршруту відправляється 1568 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Суми

В Суми знаходиться 108 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Зупинка ТЦ Київ в місті Суми , яка знаходиться за адресою вулиця Кооперативна; будинок 1 . У день вона обслуговує 82 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 14 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Суми

Автобусними перевезеннями з Суми займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Сервіс-Люкс , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Суми

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 120 грн, а найдорожчий 1400. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Суми

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Суми і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Суми
Кількість автостанцій в країні108
Частота рейсів на тиждень1568
Можна поїхати в міста14
Найдешевший квиток120
Найдорожчий квиток1400
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникСервіс-Люкс
Найпопулярніша автостанція в країніЗупинка ТЦ Київ

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Суми