Список рейсів з м. Дубно

Список рейсів до м. Дубно

Розклад автовокзалів і автостанцій Дубно

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Дубно. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Дубно - Київ , по цьому маршруту відправляється 286 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Дубно

В Дубно знаходиться 504 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автобусна станція Дубно в місті Дубно , яка знаходиться за адресою вулиця Забрама; будинок 26 . У день вона обслуговує 1843 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 160 інших населених пунктів в 5 країнах.

Перевізники Дубно

Автобусними перевезеннями з Дубно займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Веремейчик В.О. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз А079.20 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Дубно

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 1700. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Дубно

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Дубно і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Дубно
Кількість автостанцій в країні504
Частота рейсів на тиждень286
Можна поїхати в міста160
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток1700
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни5
Найпопулярніший перевізникПідприємець Веремейчик В.О.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтобусна станція Дубно