Квитки на автобус Житомир – Аеропорт Краков Баліце

Список рейсів на завтра по напрямку Житомир – Аеропорт Краков Баліце


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Аеропорт Краков Баліце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Житомир, розклад автобусів з м. Аеропорт Краков Баліце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Аеропорт Краков Баліце — Житомир.

Автобусні рейси Житомир – Аеропорт Краков Баліце

Автобуси Житомир – Аеропорт Краков Баліце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Аеропорт Краков Баліце автобусом можна за 14 ч 30 мин. Відстань між містами становить 760 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Аеропорт Краков Баліце

В середньому ціна квитка становить 616 грн. Найдешевший квиток коштує 600 грн, а найдорожчий 648 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Аеропорт Краков Баліце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Житомир – Аеропорт Краков Баліце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Аеропорт Краков Баліце займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Аеропорт Краков Баліце

В місті Аеропорт Краков Баліце знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Аеропорт ім. Іоанна Павла II , що знаходится за адресою вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Аеропорт Краков Баліце
Середня ціна квитка616 грн
Найдорожчий квиток648 грн
Найдешевший квиток600 грн
Найшвидший рейс14 ч 30 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку3
Місто Житомир пов’язане з автостанціями2074