Список рейсів з м. Аеропорт Краков Баліце

Список рейсів до м. Аеропорт Краков Баліце

Розклад автовокзалів і автостанцій Аеропорт Краков Баліце

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Аеропорт Краков Баліце. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Аеропорт Краков Баліце - Хумніца , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Аеропорт Краков Баліце

В Аеропорт Краков Баліце знаходиться 92 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Аеропорт ім. Іоанна Павла II в місті Аеропорт Краков Баліце , яка знаходиться за адресою вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 . У день вона обслуговує 842 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 49 інших населених пунктів в 3 країнах.

Перевізники Аеропорт Краков Баліце

Автобусними перевезеннями з Аеропорт Краков Баліце займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Neobus , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan 116 (53) Free . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Аеропорт Краков Баліце

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 154 грн, а найдорожчий 1200. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Аеропорт Краков Баліце

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Аеропорт Краков Баліце і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Аеропорт Краков Баліце
Кількість автостанцій в країні92
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста49
Найдешевший квиток154
Найдорожчий квиток1200
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни3
Найпопулярніший перевізникNeobus
Найпопулярніша автостанція в країніАеропорт ім. Іоанна Павла II