Квитки на автобус Мюнхен – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Мюнхен – Житомир


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Мюнхен – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Мюнхен, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Мюнхен.

Автобусні рейси Мюнхен – Житомир

Автобуси Мюнхен – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 17 рейсів. Дістатися з міста Мюнхен в місто Житомир автобусом можна за 25 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1518 км.

Вартість квитків на автобус Мюнхен – Житомир

В середньому ціна квитка становить 2359 грн. Найдешевший квиток коштує 1717 грн, а найдорожчий 3235 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Мюнхен – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Мюнхен – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Мюнхен і Житомир займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Мюнхен

В місті Мюнхен знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Арнульфштрассе; будинок 21 .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Мюнхен – Житомир
Середня ціна квитка2359 грн
Найдорожчий квиток3235 грн
Найдешевший квиток1717 грн
Найшвидший рейс25 ч 30 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку6
Місто Мюнхен пов’язане з автостанціями844