Квитки на автобус з м. Краків

Список рейсів з м. Краків


Розклад автовокзалів і автостанцій Краків

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Краків . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Краків - Львів , по цьому маршруту відправляється 9297 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Краків

В Краків знаходиться 5742 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків в місті Краків , яка знаходиться за адресою вулиця Босацький; будинок 18 . У день вона обслуговує 12244 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 792 інших населених пунктів в 23 країнах.

Перевізники Краків

Автобусними перевезеннями з Краків займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Краків

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 53 грн, а найдорожчий 4733. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Краків

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Краків і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Краків
Кількість автостанцій в країні5742
Частота рейсів на тиждень9297
Можна поїхати в міста792
Найдешевший квиток53
Найдорожчий квиток4733
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни23
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Краків

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Краків