Квитки на автобус Краків – Кам'янець-Подільський

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Кам'янець-Подільський


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Кам'янець-Подільський ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Кам'янець-Подільський.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кам'янець-Подільський — Краків.

Автобусні рейси Краків – Кам'янець-Подільський

Автобуси Краків – Кам'янець-Подільський відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 18 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Кам'янець-Подільський автобусом можна за 13 ч 15 мин. Відстань між містами становить 607 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Кам'янець-Подільський

В середньому ціна квитка становить 817 грн. Найдешевший квиток коштує 650 грн, а найдорожчий 982 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Кам'янець-Подільський

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 131 квитків Краків – Кам'янець-Подільський.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Кам'янець-Подільський займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Кам'янець-Подільський

В місті Кам'янець-Подільський знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кам'янець-Подільський , що знаходится за адресою вулиця Князів Коріатовичів; будинок 19 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Кам'янець-Подільський
Середня ціна квитка817 грн
Найдорожчий квиток982 грн
Найдешевший квиток650 грн
Найшвидший рейс13 ч 15 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку4
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707