Список рейсів з м. Яремче

Список рейсів до м. Яремче

Розклад автовокзалів і автостанцій Яремче

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Яремче. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Яремче - Львів , по цьому маршруту відправляється 806 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Яремче

В Яремче знаходиться 123 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Яремче в місті Яремче , яка знаходиться за адресою вулиця Свободи; будинок 234 . У день вона обслуговує 280 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 59 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Яремче

Автобусними перевезеннями з Яремче займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Кот Є.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool 915 (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Яремче

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 20 грн, а найдорожчий 1040. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Яремче

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Яремче і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Яремче
Кількість автостанцій в країні123
Частота рейсів на тиждень806
Можна поїхати в міста59
Найдешевший квиток20
Найдорожчий квиток1040
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Кот Є.В.
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Яремче