Квитки на автобус Яремче – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Яремче – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Яремче – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Яремче, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Яремче.

Автобусні рейси Яремче – Хмельницький

Автобуси Яремче – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Яремче в місто Хмельницький автобусом можна за 8 ч 27 мин. Відстань між містами становить 253 км.

Вартість квитків на автобус Яремче – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 382 грн. Найдешевший квиток коштує 351 грн, а найдорожчий 413 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Яремче – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 9 квитків Яремче – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Яремче і Хмельницький займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Яремче

В місті Яремче знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Яремче , що знаходится за адресою вулиця Свободи; будинок 234 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Яремче – Хмельницький
Середня ціна квитка382 грн
Найдорожчий квиток413 грн
Найдешевший квиток351 грн
Найшвидший рейс8 ч 27 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку2
Місто Яремче пов’язане з автостанціями313