icon-arrow-left-mob-search
Київicon-arrow-right-mob-searchХмельницький
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Київ – Хмельницький

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Київ – Хмельницький

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
4результатів
08:30
7:35 год.
15:05
вт, 23 липня
Київ
Автостанція "Дачна"
пр-т Берестейський, буд. 142
вт, 23 липня
Хмельницький
Автовокзал "Центральний"
Вінницьке шосе, буд. 23
530,00грн
icon-carrier"Балла І.В." ФОП
530,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
08:15
7:50 год.
15:05
вт, 23 липня
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
вт, 23 липня
Хмельницький
Автовокзал "Центральний"
Вінницьке шосе, буд. 23
530,00грн
icon-carrier"Балла І.В." ФОП
530,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
11:00
6:00 год.
17:00
вт, 23 липня
Київ
Автовокзал "Центральний"
метро Деміївська, проспект Науки, буд. 1/2
вт, 23 липня
Хмельницький
Автостанція "Хмельницький"
Вінницьке шосе, буд. 8
650,00грн
icon-carrier"ЗГ БУС" ТОВ
650,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom
11:30
6:30 год.
17:00
вт, 23 липня
Київ
Автостанція Київ (центральний залізничний вокзал)
метро Вокзальна, вул. Симона Петлюри, буд. 32
вт, 23 липня
Хмельницький
Автостанція "Хмельницький"
Вінницьке шосе, буд. 8
650,00грн
icon-carrier"ЗГ БУС" ТОВ
650,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Київ до м. Хмельницький автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Київ - Хмельницький, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Київ.

Автобусні рейси Київ – Хмельницький

Автобуси Київ – Хмельницький відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається у вівторок, тому плануючи поїздку автобусом з міста Київ до міста Хмельницький варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 327 км, а орієнтований час у дорозі становить 5 год 30 хв, у тиждень з міста Київ до міста Хмельницький відправляється близько 88 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Київ-Хмельницький - 11 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Київ-Хмельницький, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Київ-Хмельницький відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Київ – Хмельницький

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Київ – Хмельницький не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Київ' та 'Хмельницький';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Київ до міста Хмельницький, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Київ до міста Хмельницький також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Київ - Хмельницький, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Київ - Хмельницький через онлайн-сервіс UkrPas становить 918 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Київ – Хмельницький

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Київ – Хмельницький. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Київ до Хмельницький, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 440 грн;
  • середня ціна - 649 грн;
  • найвища вартість квитка - 1050 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Київ - Хмельницький, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Київ

Загальна кількість станцій у м.Київ, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Київ-Хмельницький, становить близько 50 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) . Адреса найпопулярнішої станції м.Київ - метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Хмельницький

Прибуття автобусом Київ-Хмельницький та висадка пасажирів здійснюється на 7 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Київ – Хмельницький?
Відстань між містами Київ–Хмельницький складає 327 км, яку наші перевізники долають приблизно за 5 год 30 хв.
Чи можу я забронювати місце на автобус Київ – Хмельницький заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Київ–Хмельницький варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Київ–Хмельницький та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Київ – Хмельницький, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Київ – Хмельницький?
Ціна квитка на автобус Київ–Хмельницький формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Київ–Хмельницький і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація у напрямку Київ – Хмельницький
Середня ціна квитка649 грн
Найдорожчий квиток1050 грн
Найдешевший квиток440 грн
Найшвидший рейс5 год 30 хв
Частота рейсів на день9
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку11
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439

Інші маршрути з м. Київ