Квитки на автобус з м. Хмельницький

Список рейсів з м. Хмельницький


Розклад автовокзалів і автостанцій Хмельницький

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Хмельницький . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Хмельницький - Одеса , по цьому маршруту відправляється 1466 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Хмельницький

В Хмельницький знаходиться 4970 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Хмельницький , яка знаходиться за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 . У день вона обслуговує 11808 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 1018 інших населених пунктів в 12 країнах.

Перевізники Хмельницький

Автобусними перевезеннями з Хмельницький займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Чемеровецького Атп 16848 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Хмельницький

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 19 грн, а найдорожчий 6409. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Хмельницький

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Хмельницький і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Хмельницький
Кількість автостанцій в країні4970
Частота рейсів на тиждень1466
Можна поїхати в міста1018
Найдешевший квиток19
Найдорожчий квиток6409
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни12
Найпопулярніший перевізникЧемеровецького Атп 16848
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний